Series
Ratings
100
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0