Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The LeopardRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Delico's NurseryRated ★ 1.0- MonsterRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0
PlutoRated ★ 1.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 2.5
Bee and PuppycatRated ★ 3.5
또봇: 대도시의 영웅들Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 1.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0