Series
Ratings
186
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
My Happy EndRated ★ 3.0
TrolleyRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.0
Control ZRated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Queen of DivorceRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0