Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
My TeacherRated ★ 2.0
ItRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0