Titles you rated
National SecurityRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0