Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
My Life as a DogRated ★ 2.5
Dances with WolvesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
PlatoonRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0