Movies
Ratings
105
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0