Movies
Ratings
550
ValkyrieRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0