Titles you rated
UpRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0