Movies
Ratings
333
No Other ChoiceRated ★ 2.5
CatsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0