Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 3.0
MidoriRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0