Movies
Ratings
19
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0