Movies
Ratings
117
Barney's VersionRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Last NightRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
Last Chance HarveyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0