Movies
Ratings
808
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Riders of JusticeRated ★ 4.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Toto the HeroRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The World's EndRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0