Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 2.5