Movies
Ratings
151
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0