Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0