Titles you rated
JoeyRated ★ 3.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Blue BloodsRated ★ 4.5- Knight RiderRated ★ 5.0
- ScrubsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 5.0
ERRated ★ 4.0
ERRated ★ 4.0
ERRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The O.C.Rated ★ 4.5
The O.C.Rated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 5.0