Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0