Titles you rated
- 신들의 장난Rated ★ 5.0
The Asterisk WarRated ★ 5.0
Hand ShakersRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0