Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Only YouRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0