Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5