Series
Ratings
82
ScrubsRated ★ 4.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5- ScrubsRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 2.0- PsychovilleRated ★ 4.5
- SirensRated ★ 5.0
- PsychovilleRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0- Moone BoyRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.5- Moone BoyRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0