Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0