Movies
Ratings
569
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
AbigailRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Bad GeniusRated ★ 1.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5