Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0