Movies
Ratings
60
RatatouilleRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5