Series
Ratings
71
The Gift of Your HeartRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
QueenmakerRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
When My Love BloomsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Returning Student: Straight-A, but F in LoveRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0