Titles you rated
My Precious ChildRated ★ 3.5
Wonderful MamaRated ★ 4.0
Smile, MomRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
MomRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5