Series
Ratings
23
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0