Movies
Ratings
32
QuickRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 5.0