Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5