Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 0.5
GoedamRated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0