Series
Ratings
102
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0