Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0