Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0