Movies
Ratings
238
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0