Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5