Movies
Ratings
47
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The BrosRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0