Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0