Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0