Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0