Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
CountRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Longest Third DateRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Super Size MeRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.5