Series
Ratings
19
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0