Movies
Ratings
23
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0