Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0