Titles you rated
The BodyguardRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0