Series
Ratings
244
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 2.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
- 여왕벌게임Rated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5