Titles you rated
New WorldRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0