Movies
Ratings
30
August RushRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0